نما مدرن – حفاظ مدرن

نرده مدرن – نما مدرن

modern facade - cnc fence

طراحی نما یکی از ویژگی های یک ساختمان میباشد . جزییات در ایجاد یک نما نقش مهمی دارد، طراحی معماری با کمک گرفتن از صنایع پیشرفته برش لیزر و خم با ساخت و تولید پنل های فلزی سی ان سی شده بدون محدودیت در طرح و رسم می تواند یک نمای جالب و منحصر بفرد را به مرحله ی اجرا در بیاورند.
فولاد مدرن با طراحی و تولید پنل های فلزی برش خورده ( سی ان سی) با تنوع طرحی بالا و همچنین دارا بودن کارگاه مجهز به دستگاه برش لیزر سی ان سی و خمکاری سی ان سی آماده همکاری با سازندگان و انبوه سازان می باشد
نما مدرن فلزی (سی ان سی) بصورت ایجاد یک پوسته فلزی به روی تمام و یا قسمتی از ساختمان یک هارمونی متفاوت و چشمگیر را رقم میزند . برای جلوگیری از زنگ زدگی در بلند مدت پنل های فلزی با روش رنگ کوره ای یا رنگ الکترواستاتیک پوشش دهی میشوند که با این روش تمای منافذ و جداره های پنل پوشش دهی می شوند.

پوسته دوم نما ساختمان

second facade

در راستای ایجاد نما مدرن در ساختمان ها می توان به حفاظ مدرن تراس یا بالکن اشاره کرد ، با توجه به این موضوع که در ساختمان های مسکونی و حتی اداری تراس و بالکن جزیی از نمای بیرونی ساختمان هستند که برای ایجاد زیبایی و یکدست شدن نمای ساختمان می توان از حفاظ مدرن سی ان سی شده بهره برد.
حفاظ مدرن فلزی (سی ان سی) با رعایت تمامی قوانین شهرسازی و آتش نشانی در ابعاد استاندارد و ایمن ساخت و تولید می شوند.
حفاظ مدرن فلزی نیز برای راه پله های ساختمان نیز مورد استفاده قرار میگیرند که علاوه بر کارایی مراقبت از افراد ، زیبایی خاصی را به نمای داخلی ساختمان می بخشد.

نرده راه پله

اجرای نرده راه پله هماهنگ با نمای سختمان با روش سی ان سی

کیفیت نهایی

تولید در 3 مرحله برش ، ساخت و رنگ کاری کوره ای با کیفیت مناسب و بسته بندی نهایی

جان پناه - تراس

اجرای خماهنگ و مدرن نرده و حفاظ بالکن و تراس با طرح های متنوع

پیش نمایش - تست

قبل از اجرای پروژه ، طرح نهایی را بصورت پیش طرح و یا تست محصول بصورت تکی.

نرده سی ان سی
سایبان سی ان سی
سقف سی ان سی
دیوار مدرن فلزی
درب مدرن سی ان سی
درب سی ان سی پارکینگ
نما سی ان سی
نما مدرن
نرده راه پله
حفاظ سی ان سی
نما فلزی سی ان سی
نما پوسته دوم cnc
X